Брендовані вироби зі шкіри
Про вироби INCARNE™

Ми виготовляємо продукцію з натуральної шкіри преміальної якості Crazy Horse. Серед нашого асортименту:

 • чохли для ноутбуків та планшетів 
 • сумки
 • рюкзаки
 • блокноти та обкладинки для них 
 • холдери
 • брелоки
 • гаманці
 • ключниці 
 • косметички
 • фляги
 • рахівниці 
 • та інші види аксесуарів із натуральної шкіри. 

Щоб зробити виріб персоналізованим, ми наносимо тиснення та лазерне гравіювання на шкіру. Це може бути логотип вашої компанії, будь-який напис чи графічний елемент. 

Реалізовані корпоративні замовленняКорпоративные заказы

ПРО INCARNE™

Ми  міжнародний бренд виробів із натуральної шкіри з власним виробництвом у Луцьку. З 2015 року створюємо якісні речі та надихаємо наших клієнтів. Усі наші вироби — це хендмейд продукція, яка вже знайшла своїх власників у 100 країнах світу.

Чому варто зробити корпоративне замовлення в INCARNE™?

З нуля займаємося розробкою та створенням вашого корпоративного замовлення. З вас ідея — з нас реалізація на найвищому рівні. Навіть якщо потрібного вам виробу немає серед нашого каталогу, приходьте зі своїм ескізом чи просто ідеєю. Ми допоможемо створити саме те, що вам потрібно.

Іменні подарунки

Окрім рішень для бізнесу, персоналізовані шкіряні аксесуари — це чудовий подарунок для працівників вашої компанії. Індивідуальний іменний чохол, сумка чи блокнот для кожного працівника разом з лого вашої компанії — це презент, який запам'ятають надовго. Позитивний вплив на корпоративну культуру компанії та робочу атмосферу — забезпечений.
Корпоративні подарунки хендмейд
Від ескізів до готових красиво запакованих виробів. Це все ми беремо на себе, вчасно інформуючи вас про те, на якому етапі знаходиться ваше корпоративне замовлення. З INCARNE™ вам не доведеться переживати взагалі, адже ваше замовлення у надійних руках.

Корпоративные заказы

Ми з усією душею ставимося до виробництва кожного нашого виробу. Слідкуємо за найменшими деталями, починаючи від вибору найкращого шматка шкіри, закінчуючи красивим пакуванням. Все тому, що ми цінуємо кожного нашого клієнта та робимо максимум зусиль для того, щоб надихати вас на великі справи щодня. 

Персоналізація

Гаряче тиснення

Є два варіанти, як ми виконаємо тиснення вашого лого: за допомогою металевого кліше або ж окремим набором букв. Кліше багаторазове та дозволяє виготовити сотні виробів із вашим лого. А за допомогою металевих букв можна також зробити тиснення ініціалів, написів, імен. Обирайте будь-який з двох шрифтів: Arial або Caveat. Окрім зовнішнього вигляду, шрифти відрізняються величиною маленьких і великих букв. Вибір кольору тиснення за вами: срібло, золото або ж без кольору.

Лазерне гравіювання

Сучасний лазер створює на шкірі Crazy Horse чіткий, акуратний та приємний на дотик візуальний елемент. Цей спосіб персоналізації менш довговічний, ніж тиснення. Проте для нього не потрібно створювати додаткового кліше, що дає змогу втілити у життя практично будь-яку вашу фантазію. 
Лазерне гравіювання на шкірі

Наші клієнти

Брендовані подарунки зі шкіри

Зробіть подарунок, який запам’ятається надовго.

Корпоративні замовлення від INCARNE™ — це чудовий спосіб сказати «дякую» працівникам, клієнтам та партнерам.


Звертайтеся до наших менеджерів за
консультацією.
Ми будемо раді вам допомогти.