Вітаю! Мене звати Андрій Васильєв. Я є засновником та керівником компанії INCARNE — майстерні шкіряних виробів, що знаходиться в м. Луцьк. Історія нашого бренду розпочалася ще у 2015 році. І за цей час із маленького колективу ми виросли у команду професіоналів, що сьогодні налічує понад 30 осіб.

Протягом років своєї роботи ми постійно розвиваємося та удосконалюємося. Однак дещо залишається незмінним — це цінності та принципи бренду INCARNE. Ми наполегливо працюємо над створенням таких продуктів, які довгі роки служитимуть клієнтам, щодня даруватимуть задоволення та завжди будуть актуальними. Якість та надійність своїх шкіряних виробів ми перевіряємо на власному досвіді, адже самі користуємося тим, що виготовляємо.

Продукцію INCARNE обирають покупці не лише в Україні, а й в багатьох країнах світу. Ми цінуємо те, що можемо популяризувати продукт made in Ukraine серед закордонних споживачів.

Наші майстри створюють кожен виріб вручну, з увагою до найменших деталей. Ми завжди враховуємо побажання замовників, виготовляємо ексклюзивні шкіряні вироби з персоналізацією. Тому продукцію INCARNE часто замовляють на подарунок. Для нас дуже почесно бути частиною важливих подій наших клієнтів, дарувати незабутні емоції та радість.

Лаконічний дизайн, бездоганне виконання та неповторна фактура натуральної шкіри — характерні риси виробів INCARNE. Кожен продукт береже тепло рук майстра, є втіленням наполегливої роботи. Ми — за свідоме споживання, за простоту та функціональність, за вибір якісних речей на роки. Якщо ви розділяєте філософію нашого бренду, будемо раді виготовити для вас ідеальний виріб ручної роботи з натуральної шкіри.

У нашому Каталозі ви можете вибрати та замовити шкіряну сумку, рюкзак, чохол для ноутбука чи інший аксесуар від українського бренду INCARNE.

З приводу будь-яких питань звертайтеся до нас за телефонами чи електронною поштою, вказаними на сторінці Контакти.

Наш блог