Привіт! Ми — компанія INCARNE™, команда професіоналів, що з 2015 року займається виготовленням шкіряних виробів. Наша найбільша цінність — робити якісні речі, наша місія — надихати вас кожен день. Усі наші вироби — це хендмейд продукція, виготовлена з увагою для кожної деталі.

Серце нашої компанії знаходиться у місті Луцьк, що на заході України. Уся наша команда (а нас вже більш ніж 15 осіб), кожен день працює над тим, щоб ви отримали якісні речі, які будуть слугувати вам усе життя. За час нашої роботи ми встигли доставити наші вироби у понад 100 країн світу та продовжуємо збільшувати цю цифру. Секрет нашого успіху в якості. Усі наші вироби виготовляються вручну, саме тому ви отримуєте найкраще. Ми користуємося всіма товарами, що виготовляємо, а тому впевнені в їх якості.

З початку 2020 року, натхненні простими речами, ми почали працювати над новою колекцією шкіряних виробів. Зовсім скоро ви матимете змогу придбати собі нову сумку, рюкзак, чохол для ноутбука та ще багато іншого від українського бренду INCARNE™.

Ви можете зв'язатися з нами з приводу будь-яких питань. Ми завжди раді вам допомогти!

Наш блог