Кожен виріб INCARNE™ ми упаковуємо у крафт-папір та брендовану картонну коробку. Її розмір залежить від розміру виробу. 

 

До кожного замовлення ми додаємо інструкцію по догляду за шкірою. Це корисні поради, як правильно очищувати, зберігати та піклуватися про шкіряні вироби, щоб вони служили вам протягом багатьох років. Більш детально про догляд за шкірою читайте у нашому блозі

Чи можна замовити подарункове пакування?

Часто вироби від INCARNE™ стають подарунком для когось із близьких людей. Тож ми створили опцію подарункового пакування на випадок, якщо ви маєте бажання зробити комусь приємний сюрприз. За усіма деталями звертайтеся за консультацією до наших менеджерів. Вони з радістю вам усе розкажуть.

Як бачите, ми зробили нашу упаковку простою та стильною водночас. Все для того, щоб той, хто отримає наш продукт, відчув теплі та приємні емоції. До речі, подарунок від INCARNE™ можна зробити ще більш особливим, додавши персоналізацію до виробу. 

Перед відправкою ми перевіряємо, чи кожне замовлення надійно запаковане. Можете не переживати — воно точно приїде до вас цілим, чистим і неушкодженим. Впевніться у цьому особисто — обирайте свою продукцію від INCARNE™.

Наш блог