Інструкція з користування шкіряними виробами

Розділ 1. Важливі правила та застереження

Шкіра Crazy Horse — це високоякісна натуральна шкіра, яка відома своєю довговічністю та вінтажним виглядом. Такий тип шкіри має властивість висвітлюватися в місцях заломів, згинів та подряпин завдяки оригінальній фінішній обробці «крейзі хорс» тугоплавкими восками лицьової поверхні шкіри. Саме тому деякі кольори шкіри Crazy Horse перший час можуть фарбувати білий і світлий одяг.

У першому розділі ми зібрали для вас основні правила та застереження щодо використання виробів з натуральної шкіри Crazy Horse.

1. Перший час не носити шкіряні вироби зі світлим одягом

 • Натуральна шкіра Crazy Horse яскравих та темних відтінків (таких як чорний, синій та червоний) може перший час фарбувати світлий одяг, як ми вже писали вище. Наприклад, якщо ви купили рюкзак чорного кольору, радимо його відразу не одягати зі світлими тканинами. 
 • Особливо це правило стосується спекотних та дощових днів або ж випадків, коли на шкіру потрапляє вода. Через вологу фарба зі шкіри може перебитися на одяг, тому будьте пильні.

Що робити, щоб уникнути фарбування світлого одягу?

Рекомендуємо перший час використовувати виріб лише з темним одягом або ж обробити спреєм  "Color Stop" бренду Coccine. 

2. Не витирати шкіру вологими серветками

 • Категорично забороняється витирати продукцію зі шкіри Crazy Horse вологими серветками, адже часто вони містять у складі спирт, який негативно впливає на якість шкіри. Те ж саме стосується порошку, соди чи засобів для миття.

3. Уникати тривалого впливу вологи та сонячного проміння

 • Фініш шкіри Crazy Horse не захищений, тому шкіра така приємна на дотик і має свій «вінтажний» характер. Саме через це варто уникати контактів з водою, бо це може змінити її вигляд. 
 • Якщо це вже трапилось, то акуратно витріть сухою м'якою тканиною або серветкою та дайте шкірі висохнути природнім шляхом. У разі виникнення слідів ще раз добре потріть сухою м'якою тканиною чи серветкою. 
 • Уникайте сонячних променів, не сушіть шкіряний виріб феном чи на батареї. Це може призвести до того, що шкіра потріскається або затвердіє.

Розділ 2. Поради по догляду за натуральною шкірою Crazy Horse

Будь-яка натуральна шкіра має здатність зношуватися. На жаль, цей процес зупинити дуже складно. Проте з правильним та дбайливим доглядом вироби зі шкіри Crazy Horse слугуватимуть десятки років. До того ж вироби INCARNE™ з часом набувають ще більш приємного відтінку та текстури, якщо дотримуватися простих правил догляду.

Даємо вам корисні поради, як правильно доглядати за шкіряними виробами. Дотримуючись їх, ви зможете надовго зберегти привабливий зовнішній вигляд ваших речей та значно збільшити термін їхнього використання.

1. Очищуйте шкіру правильно

 • Використовуйте суху тканину або целюлозну серветку для того, щоб прибрати подряпини, бруд та зайву вологу зі шкіри.
 • Якщо ж суха тканина не допомагає — використовуйте спрей для очищення натуральної шкіри.

2. Давайте шкірі дихати

 • Не зберігайте шкіряні вироби у закритих пластикових пакетах. Обирайте «дихаючі» матеріали з тканин або паперу, до яких легко проникає повітря.

3. Обробляйте шкіру засобами догляду

 • З часом вироби зі шкіри Crazy Horse набувають ще більш особливого «вінтажного» відтінку. Ми рекомендуємо періодично обробляти їх кремом або воском, щоб цей ефект розкривався якнайкраще, а м'якість шкіри зберігалася якнайдовше. 
 • При покупці засобів догляду звертайте увагу на склад. Наприклад, віск повинен містити високий відсоток натуральних жирів. Це потрібно для більш якісної обробки шкіри.
 • Увага! Надмірне використання продуктів призначених для збереження м’якості шкіри може призвести до занадто сильного пом’якшення та втрати форми продукції зі шкіри Crazy Horse.

Для видалення плям та обробки шкіри Крейзі Хорс ми створили категорію спеціальних засобів на нашому сайті. Ми дбайливо підібрали їх для вас, попередньо протестувавши саме з нашим матеріалом.