Шкіра

Вже понад 8 років ми використовуємо натуральну шкіру на виробництві INCARNE™. Виготовляємо свою продукцію зі шкіри Crazy Horse (кольори чорний, сірий, коричневий, зелений, синій, бордо, коньяк) та зі шкіри Torro (червоний колір)Сумки, чохли, косметички зі шкіри Crazy Horse та Torro витримають усе, водночас будуть виглядати преміально та красиво.

Шкіра Crazy Horse відома у всьому світі своєю вінтажною естетикою, міцністю та довговічністю. Товщина шкіри становить 1.4 - 1.7 мм. Вона легко дряпається та затирається, завдяки чому отримує особливий шарм, змінюючи свій відтінок на кожній складці та подряпині. Здатність зберігати такий приголомшливий «ретро» стиль є ексклюзивною для шкіряних сумок та чохлів зі шкіри Crazy Horse.

Шкіра Torro має красиву матову поверхню. Завдяки особливій обробці, матеріал більш стійкий до подряпин та заломів. Тому шкіра Torro надає виробам елегантного вигляду, який зберігається незмінним протягом багатьох років. 

При правильному догляді будь-який виріб, виготовлений з натуральної шкіри, ви зможете використовувати десятки років. Для того, щоб зберегти вашу улюблену річ у належному вигляді, вам необхідно лише іноді обробляти її кремом для шкіри або натуральним воском. Обовязково радимо прочитати інструкцію з використання виробів з натуральної шкіри.

При замовленні товару з нашого сайту ви можете обрати будь-який колір з нашої палітри, навіть якщо він не представлений на сторінці товару. Просто додайте примітку до вашого замовлення з бажаним кольором або зв’яжіться з нашим менеджером.

Фурнітура

Ми піклуємося про те, щоб наші вироби служили вам довго та надійно. Тому під час виробництва ми використовуємо тільки якісну металеву фурнітуру. Наша команда INCARNE™ старанно обирає та звертає увагу на найменші деталі кожної майбутньої сумки, чохла, органайзера тощо. За високу якість обраної нами фурнітури можете навіть не сумніватися. Для вас — найкраще.

На нашому сайті ви можете придбати товари з фурнітурою у двох кольорах: антік та нікель. Зазвичай ми використовуємо колір антік, але ви можете обрати й нікель. Просто додайте примітку з бажаним кольором до вашого замовлення або зв’яжіться з нами.

Наш блог