Шкіра

Вже понад 7 років ми використовуємо натуральну шкіру Crazy Horse на виробництві INCARNE™. Крейзі Хорс відома у всьому світі своєю естетикою, міцністю та довговічністю. Сумки, чохли, косметички зі шкіри Crazy Horse витримають усе, водночас будуть виглядати преміально та красиво. Товщина шкіри становить 1.4 - 1.7 мм.

Шкіра Крейзі Хорс легко дряпається та затирається, завдяки чому отримує особливий «вінтажний» шарм, змінюючи свій відтінок на кожній складці та подряпині. Здатність зберігати такий приголомшливий «ретро» стиль є ексклюзивною для шкіряних сумок та чохлів зі шкіри Crazy Horse.

Шкіра Crazy Horse вважається найміцнішою й найдовговічнішою з усіх видів шкіри. При правильному догляді будь-який виріб, виготовлений із неї, ви зможете використовувати десятки років. Для того, щоб зберегти вашу улюблену річ у належному вигляді, вам необхідно лише іноді обробляти її кремом для шкіри або натуральним воском. Обовязково радимо прочитати інструкцію з використання виробів зі шкіри Crazy Horse.

При замовленні товару з нашого сайту ви можете обрати будь-який колір з нашої палітри, навіть якщо він не представлений на сторінці товару. Просто додайте примітку до вашого замовлення з бажаним кольором або зв’яжіться з нашим менеджером.

Фурнітура

Ми піклуємося про те, щоб наші вироби служили вам довго та надійно. Тому під час виробництва ми використовуємо тільки якісну металеву фурнітуру. Наша команда INCARNE™ старанно обирає та звертає увагу на найменші деталі кожної майбутньої сумки, чохла, органайзера тощо. За високу якість обраної нами фурнітури можете навіть не сумніватися. Для вас — найкраще.

На нашому сайті ви можете придбати товари з фурнітурою у двох кольорах: антік та нікель. Зазвичай ми використовуємо колір антік, але ви можете обрати й нікель. Просто додайте примітку з бажаним кольором до вашого замовлення або зв’яжіться з нами.

Наш блог